Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

KOMUNIKAT DYREKTORA ZSP W BIAŁEJ NIŻNEJ

W związku z zamknięciem szkół z powodu koronawirusa, apeluję do wszystkich rodziców, aby zadbali o to, żeby dzieci pozostały w domu – (wskazany jest spacer i pobyt na świeżym powietrzu, ale z dala od skupisk ludzkich).

Nie jest to czas ferii ani wakacji – nauczyciele będą komunikować się z uczniami poprzez dziennik elektroniczny, wobec czego proszę rodziców dzieci klas I-III aby sprawdzali zakładkę „zadania” gdzie będzie podane przez nauczycieli co uczniowie będą musieli wykonać sami w domu.

Uczniowie klas starszych i ich rodzice sprawdzają wiadomości wysyłane im przez nauczycieli – może to być wiadomość do uczniów lub do rodziców w dzienniku szkolnym, poprzez media społecznościowe (np. Messenger, WhatsApp.) Zostaną tam podane informacje o materiale, który mają sami przerobić, zadania pisemne oraz sposoby przesłania tych zadań w celu sprawdzenia do nauczycieli.

Myślę, że czas spędzony przez uczniów w domu zostanie wykorzystany właściwie, nie będą podejmowane przez uczniów żadne ryzykowne zachowania, a ósmoklasiści solidnie będą przygotowywać się do egzaminów.

O dalszych działaniach będziemy Państwa informować.

Dyrektor – mgr Bożena Sekuła

 

Szczegółowa informacja na stronach MEN >>>

Data dodania: 2020-03-13 11:55:39
Data edycji: 2020-03-13 12:06:21
Ilość wyświetleń: 91

Patron szkoły

Św. Jan Kanty
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Kalendarz

Konkursy

>>>Informacje >>>ogłoszenia >>>wyniki
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook