Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kocham Cię, Polsko...

Dnia 8  listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Cała społeczność szkolna ubrana na galowo zebrała się na sali gimnastycznej, by uczcić ten ważny dla Polski dzień.

 Po uroczystym odśpiewaniu narodowego hymnu przyszedł czas na część artystyczną. Na początku dzieci z klasy „zero” odśpiewały dwie piosenki patriotyczne. Następnie zaprezentowali się uczniowie  klas szóstych, którzy przygotowali swoje wystąpienie pod kierunkiem pani Urszuli Lichoń i Pauliny Krok. Młodzież w swoim wystąpieniu  przypomniała nam nie tylko historię naszego kraju, ale także skłoniła do refleksji nas sensem świętowania narodowych rocznic. Patriotyczne pieśni i wiersze wprowadziły wszystkich w podniosły nastrój. W trakcie akademii uczniowie stworzyli piękną gazetkę upamiętniającą  odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

Paulina Krok

Data dodania: 2019-11-15 09:43:00
Data edycji: 2019-11-20 09:47:16
Ilość wyświetleń: 230

Patron szkoły

Św. Jan Kanty
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Kalendarz

Konkursy

>>>Informacje >>>ogłoszenia >>>wyniki
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook