UWAGA!!! NOWY ADRES E-MAIL SZKOŁY: >>> zspbialanizna@gminagrybow.pl <<<
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Karnawałowe tańce, przebierańce...

 

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek podczas niedawnych ferii oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w poniedziałek (13 lutego).

  Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle - zamieniła się w prawdziwą salę balową i zachęcała do szalonej zabawy - najpierw młodszych uczniów klas 0-IV, a po południu starszych uczniów klas V-VIII.

Przez cały dzień w rozbrzmiewały bardzo rytmiczne dżwięki, które u wielu wywoływały reakcję taneczną. Za sprawą niezwykłego DJ Sromek doskonale bawili się i młodsi, i starsi.

W szkole zaroiło się od spidermanów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, kosmonata, diabły, koty, motyle, różne inne stwory i dziwadła... Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania i wszyscy budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom.

Po południu odbyła się również zabawa karnawałowa - uczniów klas V-VIII. Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami. Podczas dyskoteki nie zabrakło tańców w parach, wspólnie w kole, czy też węża. Starsi uczniowie również bawili się cudownie.

S.U.

 

Data dodania: 2023-02-15 09:59:49
Data edycji: 2023-02-15 10:38:06
Ilość wyświetleń: 267
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej