Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

KOMUNIKAT DYREKTORA ZSP W BIAŁEJ NIŻNEJ

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

 

Realizując Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor ZSP w Białej Niżnej informuje o podjętych działaniach:

  1. Nauczyciele kl. I-III w celu realizacji zadań będą komunikowali się z rodzicami i uczniami poprzez dziennik elektroniczny.
    Nauczyciele będą dostępni dla uczniów do bezpośrednich kontaktów czy to telefonicznych czy za pośrednictwem poczty elektronicznej codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 12:00 oraz dla rodziców 17:00 - 18:00.

  2. Nauczyciele uczący w kl. IV-VIII w celu realizacji zadań będą komunikowali się z rodzicami i uczniami poprzez dziennik elektroniczny, pocztę elektroniczną  oraz wybrane komunikatory.
    Tygodniowy zakres treści, sposób  monitorowania postępów ucznia, oraz sposób weryfikacji wiedzy i umiejętności ucznia zostanie podany przez każdego nauczyciela.

    Nauczyciele będą dostępni dla uczniów do bezpośrednich kontaktów czy to telefonicznych czy za pośrednictwem poczty elektronicznej codziennie od poniedziałku do piątku w godz. dostosowanych do podziału godzin, lub wg indywidualnych ustaleń z klasami, a dla rodziców od 17:00 do 18:00.

  3. Nauczyciele wychowania przedszkolnego będą w kontakcie z rodzicami swoich wychowanków poprzez grupy zamknięte na Messengerze lub utworzone konta na poczcie elektronicznej. Będą wspomagać ich w organizowaniu czasu spędzanego w domu poprzez udostępnianie ciekawych i pouczających linków, filmów czy też artykułów, które mogą zostać wykorzystane do domowej realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

  4. W różnych nagłych i ważnych sprawach prosimy kontaktować się z nami w każdej chwili.

Mając na uwadze wyjątkowo trudny czas dla nas wszystkich, ograniczone możliwości w dostępie do narzędzi (komputer, laptop) Waszych dzieci, informujemy, że będziemy starać się, aby wysyłane informacje były ciekawe, zachęcały do samodzielnej pracy, tak by nie obciążały nadmiernie całych rodzin. Będziemy ograniczać ilość podawanych informacji ale prosimy aby te, które zostaną wysłane zostały poważnie potraktowane przez uczniów. Nadal trwa rok szkolny ze wszystkimi jego konsekwencjami. Życzymy wszystkim zdrowia, wytrwałości oraz cierpliwości. Do zobaczenia w murach szkoły.

 

Dyrektor ZSP w  Białej Niżnej

Bożena Sekuła

 

 

Data dodania: 2020-03-24 17:07:14
Data edycji: 2020-03-24 17:39:34
Ilość wyświetleń: 603

Patron szkoły

Św. Jan Kanty
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Kalendarz

Konkursy

>>>Informacje >>>ogłoszenia >>>wyniki
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook